Şeyma Korkmaz Saç Rengi ve Modelleri

 • 15 Haziran 2023
 • 7.831 kez görüntülendi.
Şeyma Korkmaz Saç Rengi ve Modelleri

Beni Affet dizisinin beğenilen‚ güzel oyuncularından olan Şeyma Korkmaz sadece yeteneği ile değil saç rengi ve stili ile de bayanların ilgisini çekiyor. Şeyma Korkmaz hem sarı tonlarda saçlara sahip hem de oldukça doğal bir görünüme. Bu da doğal bir sarışın görüntü elde etmek isteyen bayanların ilgisini çekecek bir nokta oluyor. Beni Affet Feride'nin saç rengini araştırdık.

Şeyma Korkmaz'ın saç renginin doğal hali koyu sarıdır. Bu da doğal bir görüntü elde etmesinin temel sebebi oluyor. Normalde koyu sarı saçlara sahip olan Şeyma Korkmaz daha açık sarılardan hoşlanıyor ve saçlarının rengini açıyor. Kendi rengi ile de gayet hoş bir görüntü verirken daha açık tonlar ile daha genç ve doğal bir görüntü elde edebiliyor.

Şeyma Korkmaz 2011 senesinde başlamış olan projesi Beni Affet isimli dizide Feride rolünü canlandırdı. Bu dizideki rolünde kullandığı sarı saçlar görüntüsü ile çok sayıda bayanın ilgi odağı oldu. Şeyma Korkmaz bu dönem içerisinde altın saç rengini kullanmaktaydı. Ten renginin açık olması‚ renkli gözlere sahip olmasından dolayı altın rengi saçlara sahip olmak Şeyma Korkmaz'a oldukça yakışmıştır.

Şeyma Korkmaz oyunculuk hayatına yönetmen yardımcısı olan bir yakınının sayesinde başlamıştı. İlk yer aldığı proje ise Hayata Beş Kala isimli dizi oldu. Bu dizide yeteneği ve başarısı ile dikkat çeken Şeyma Korkmaz kısa sürede dikkat çekici bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Aynı sene içerisinde ise asıl tanınmasını sağlayan proje olan Beni Affet isimli dizide oynadı ve büyük çevreler tarafından tanınmaya başladı.

Şeyma Korkmaz zaman zaman saç rengi tonunda farklılıklar yapmayı da seviyor. 2015 senesinde oyuncu saçlarını kumral tonlara döndürmüştü. Açık kumral rengini tercih eden Şeyma Korkmaz bu renk saçları ile de gayet güzel bir görüntü yakalamayı başardı. Şeyma Korkmaz'ın çok beğenilen bu saç rengini kullanmak istiyorsanız Wella 8.0 Koleston saç boyasını tercih edebilirsiniz.

Açık kumral tonlar ve altın sarısı rengi kullanması oldukça zor olan bir renktir. Elde etmek için öncelikle saçlarınızın nötrlenmesi gerekir. Bu aşama atlanarak yapılan uygulamalar boyanın istediğiniz rengi elde etmesine engel olacaktır. Bu yüzden profesyonel bir kuaföre gitmenizi öneriyoruz.

Şeyma Korkmaz sadece saçlarının rengi ile değil saçlarının modeli ile de göz dolduruyor. Uzuna yakın‚ orta boyutlardaki saçları kullanmayı seven Şeyma Korkmaz sarı ve açık kumral tonlardaki saçlarını daha çok dalgalı olarak kullanmayı seviyor. Zaman zaman su dalgası tercih eden oyuncu zaman zaman da saçlarında bukleler yapmayı tercih ediyor. Genel olarak hacimli saçlarla görsek de düz saçlarla da karşımıza çıkabiliyor. Hangi model olursa olsun gayet güzel bir saç rengine sahip olduğu için güzel bir görüntü elde etmesi kaçınılmaz oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Esma Er dedi ki:

  Şeyma Korkmaz'ın saç renkleri gerçekten çok güzel ve doğal duruyor. Özellikle koyu sarı ve altın sarısı tonları ona çok yakışıyor. Saç modelleri de her zaman çok güzel tercih ediyor, saçına dalgalı veya bukleli bir şekil vermesi gerçekten harika görünüyor. Kendisi gerçekten çok şık ve güzel bir oyuncu

 2. Muhammet Bahadır dedi ki:

  Şeyma Korkmaz'ın saç renkleri gerçekten çok güzel görünüyor. Doğal ve açık sarı tonları ona gerçekten yakışıyor. Saç modeli olarak da dalgalı ve hacimli saçları tercih etmesi güzel bir görüntü yaratıyor. Şeyma Korkmaz'ın saçlarıyla çok doğal ve genç bir hava verdiğini düşünüyorum.

 3. Serdar Sağlam dedi ki:

  Şeyma Korkmaz gerçekten çok güzel saçlara sahip Saç rengi ve modeliyle gerçekten dikkat çekiyor. Doğal sarı tonlarda saçları ona çok yakışıyor. Ayrıca kumral saç rengini de çok güzel taşıyor. Saç modelleri de çok güzel, dalgalar ve buklelerle harika bir görüntü yakalıyor. Kendine özgü tarzıyla gerçekten beğenimi kazandı.

BİR YORUM YAZ