Küllü Sarı Saç Rengi Kılavuzu

  • 11 Ağustos 2023
  • 32.382 kez görüntülendi.
Küllü Sarı Saç Rengi Kılavuzu

Küllü sarı saç rengi hakkında rehber niteliğinde bir yazı hazırladık işte ayrıntılar! Sarı rengin klasik tonlarından birazcık sıyrılmak istiyorsanız çıkış kapınız Küllü Sarı, olmalıdır. Son zamanlarda küllü saç renklerinin çok popüler hale gelmeye başladığını görüyoruz. Hatta geçenlerde küllü sarı saç rengine saçlarını boyatmış bir bayan gördüm o kadar güzeldi ki bayana karşı hayranlık besledim. Her anlamda kendine uyan bir saç rengi olunca da ortaya böyle süper görünümler çıkıyor. Eğer sizde sarı renk bağımlısı bir bayansanız farklı tonları bulmalısınız işte küllü bir tarzı da deneyin deriz. Kendi için açık ve koyu tonları mevcut bunun içinde doğru tonu bulmalısınız. Tonlar bazen sizi kötü gösterebilir bundan dolayı da çok dikkat edin deriz. Şimdi de küllü sarı saç rengi kılavuzuna bakalım.

Bu Makalenin İçeriğinde Neler Var?
1.Küllü Sarıyı Tercih Etmesi Gerekenler
2.Hangi Ünlüler Bu Rengi Kullanıyor?
3.Küllü Sarı Saç Modelleri
4.Saç Boya Numaraları
5.Makyaj Önerisi
6.Küllü Sarı Saç Rengi ve Tonları

Küllü Sarı Kimlere Yakışır?
Herkes kendi yakışan renkleri tercih edip kullanmalı başkasında gördüğünüz güzel bir renk size çok uygun olmayabilir. Bu durumun altını tekrar tekrar çiziyoruz. Bu renk beyaz ve buğday tenli bayanlara çok yakışmaktadır. Esmerlerin kesinlikle uzak durması gerekmektedir. Esmerle tam tersine başka küllü saç renklerini denemelidirler.

Küllü Sarı Rengi Kullanan Ünlüler Kimlerdir?
Bildiğiniz gibi ünlüler saç renk modasına yön veriyor. Çoğu zaman onlarda görülen renkler trend oluyor. Bu tonu kullanan ünlüler : Britney Spears, Cameron Diaz, Carmen Electra, Charlize Theron, Heidi Klum, Hilary Duff, Madonnadır. Bunlardan başka kullanan çok fazla ünlü vardır. Hepsinin saçlarını incelediğimizde harika bir renk olduğu kanaatine de vardır.

Bu Renge Uygun Saç Modelleri Nelerdir?
Saç modelleri önerilerimiz gerçekten dikkatinizi çekecek ve muhteşem görünüm katacaktır.

  • Tarz bir stil için parlak tonlu küllü sarıya kahküllü saç modellerini ve bob tarzı saç modelini öneriyoruz bu iki seçenek bu ışıl ışıl tona çok güzel yakışacaktır.
  • Uzun bir öneri istiyorsanız da uzun bob kesim sizin imdadınıza yetişecektir. Bu biraz daha yoğun küllü renk için idealdir.
  •  Ombreli bir seçenek denediyseniz de dalgalı saç modeli süper ötesi olacaktır. Çünkü dalgalı saç telleri ombreyi ortaya çıkaracaktır.
  • Balyajlı bir küllü sarı seçtiyseniz de uzun düz saç modelleri ya da maşalı saçlar çok güzel olacaktır.

Bu Renk İçin Saç Boyaları ve Markaları
- Palette set boya 9/1 küllü sarı saç boyası
- Natural colors 10c açık küllü sarı
- Koleston Wella 11.1 açık küllü sarı saç boyası
- Loreal Excellence 9.1 küllü sarı saç boyası

Bu Saç Rengi İçin Nasıl Bir Makyaj Tercih Etmeli?
Bu renkle beraber yapacağınız makyaj da çok önemlidir. Kısa ve net bir şekilde ifade edeceğiz. Canlı ve parlak renklerle makyaj yapmanızı öneririz. Çünkü küllü tonlar birazcık mat özellik taşır daha sönük görünmemeniz için renkleri biraz canlandırmak gerekir. Örneğin pembe ve parlak tonlu rujlar tercih edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha güzel görünebilirsiniz bundan dolayı bu noktaya dikkat edin.

Bu Renk İçin Ton Önerileri
Bir ana rengin çok fazla tonları da mevcuttur. Sadece ana renkle sabit kalmayın derim tonları iyi seçerseniz daha iyi görünümlere yelken açabilirsiniz. İşte tonları:

  • Açık küllü sarı saç tonu
  • Koyu küllü sarı saç tonu
  • Balyajlı küllü sarı
  • Ombre tercihi ile küllü sarı

İşte en yaygın kullanım şekilleri ve tonları bunlardır sizin için en uygununu bulun deneyin deriz. Bunun için saç stilistinizden yardım alabilirsiniz hoşça kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ