2024 Yılına Girmeden Yapmanız Gereken Saç Örgüsü Modelleri

 • 25 Ağustos 2023
 • 7.291 kez görüntülendi.
2024 Yılına Girmeden Yapmanız Gereken Saç Örgüsü Modelleri

2024 de Moda Sayılabilecek Saç Örgüsü Modellerini Yeni Yıla Girmeden Yapmanız Gerekenleri Özenle Hazırladığımız Saç Galerisini İncelemenizi Tavsiye Ederiz.

Bayanların kendilerini güzel hissetmelerine olanak sağlayan saçlarıyla oynamalarıdır kuşkusuz. Bu sebepten ötürü bayanlar saçlarında birçok değişik model kullanırlar. Değişiklileri severler. Hep aynı tarz saç modelleri de insanı kötü hissettirir. Bu yüzden en çeşitli saç modellerinden birisi olan örgü saç modelleri bu durumlarda imdadımıza yetişmektedir. Örgü saç modelleri her türlü ortamda kullanılabilecek bir saç modelidir. Bu sayede birçok bayan örgü saç modellerini tercih etmektedirler. Örneğin gidilecek bir mekana kıyafet ayakkabı takı çanta derken karar vermekte zorlanacağınız aşikar. Ama saç modeli konusunda her türlü işimiz daha kolay olacaktır.

2024 Saç Örgüsü Modelleri

Saç Örgüsü Modelleri

Saç Örgüsü Modelleri

Örgü modelleri çok seçenekli bir saç modelidir. Giyim kuşam kadar önemli olan saç modelleri de gidilen ortama göre sizi ilgi odağı yapabilir. Bu durumda sizin elinizde olan imkanlar ve doğru kararlarınızla ortaya çıkacaktır. Gelin birlikte 2024 yılına damgasını vuran örgü saç modellerini inceleyelim.

Boksör Saç Örgü Modeli

Boksör Saç Örgü Modeli

Boksör Saç Örgü Modeli

2024 yılının en trend saç modelleri arasına arasında olan boksör örgü saç modeli harika. Kullanım açısından gayet kolay ve günlük kullanıma çok uygun bir saç modelidir. Üstten örülerek ense sonu ise dilenirse açık bırakılabilir. Değişik kullanım şekilleri mevcuttur. Aynı zamanda ünlülerin de kullandığı bir saç modelidir. Gece gidilecek bir davette ise şık bir takı ve giysi ile rahatlıkla kullanılabilir.

 Yarı Toplanmış Saç Örgü Modeli

 Yarı Toplanmış Saç Örgü Modeli

 Yarı Toplanmış Saç Örgü Modeli

Gayet şık duran bir saç modeli olmakla birlikte bir o kadar doğal duran bir saç modelidir. Bence denemeniz gereken modellerden biri olan yarı toplanmış örgü saç modelini kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Bir buluşma için saçlarınızı üstten örerek arkasını dalgalı veya düz bir şekilde bırakarak  çok zarif bir görünüm elde edeceğiniz kesin. Hem şık bir davet hemde günlük kullanıma bir o kadar uygun saç modeli olan yarı toplanmış örgü saç modelini kesinlikle deneyin.

Hollanda Saç örgüsü Modeli

Hollanda Saç örgüsü Modeli

Hollanda Saç örgüsü Modeli

Değişik toplu bir model olmakla birlikte şık duran bir saç modeli. Özellikle saçlarda ombre ışıltı tarzında renk tonları varsa saçlarınız daha şık duracaktır.

Üstten örülmüş Mohawk Saç Örgü Modeli

Üstten örülmüş Mohawk Saç Örgü Modeli

Üstten örülmüş Mohawk Saç Örgü Modeli

Özellikle uzun saçlarda kendini gösteren bir saç modelidir. Saçlarınızın uzun bırakmak ve bunu göstermek aynı zamanda örgüyü bir arada kullanmak istiyorsanız bu model tam sizin için.

 Merdiven Saç Örgü Modeli

 Merdiven Saç Örgü Modeli

 Merdiven Saç Örgü Modeli

2024 yılının en trend saç modelleri arasında olan bir diğer saç modeli de merdiven örgü saç modelidir. Daha çok arkadan yapılan açık saç üzerinde üstten başlanarak yapılan aşağı doğru düz ve dalgalı bırakılmış saçlarda harika durmaktadır.

Khaleesi  Saç Örgü Modeli

Khaleesi  Saç Örgü Modeli

Khaleesi  Saç Örgü Modeli

Son dönemlerde sıkça karşımıza çıkmakta olan saç modellerinden biridir. Daha çok dağınık salaş tarzı yansıtmaktadır. Başka bir deyişle bohem tarzı denilebilir. Bu tarzı seviyorsanız şayet bu modeli de uygun yerlere göre tercih edebilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere 2024 yılına damgasını vuran örgü saç modellerinden bahsettik. Daha  birçok saç örgü modelleri mevcut. Bunlar; dağınık yandan çift örgülü saç modelleri, çapraz örgülü  alttan at kuyruklu, gevşek Hollanda saç örgüsü, uzun saçlar için saç örgüleri gibi daha birçok şekilde örgü modelleri olarak da karşımıza çıkmaktadır. 2024 yılına girmeden bu örgü saç modellerin denemenizi tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Seray Er dedi ki:

  Saç örgü modelleri gerçekten çok şık ve kullanışlı. Bu makalede bahsedilen modeller de çok hoşuma gitti. Özellikle boksör saç örgüsü ve yarı toplanmış saç örgüsü modelleri benim favorilerim. Önümüzdeki yıl için denemeyi düşünebilirim. Teşekkürler.

 2. Elif Cesur dedi ki:

  Bu saç örgü modelleri gerçekten harika görünüyor Özellikle yarı toplanmış ve Hollanda saç örgüsü modellerini çok beğendim. Yeni yıla girmeden denemek için sabırsızlanıyorum Teşekkürler

 3. Sena Akar dedi ki:

  Makalenin yazımı oldukça güzel ve bilgilendirici olmuş. Saç örgüleri gerçekten bayanların saçlarını oynamak ve değişik bir görünüm elde etmek için tercih ettiği bir yöntem. Özellikle örgü saç modelleri çok çeşitli ve kullanım açısından da kolay olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. İçerikte [year] yılına damgasını vuran örgü saç modelleri hakkında detaylı bilgiler verilmiş. Bunu okuyunca farklı saç modelleri denemek için heyecanlandım. Özellikle boksör saç örgü modeli ve yarı toplanmış örgü saç modeli benim ilgimi çekti. Bu saç modellerini denemek için sabırsızlanıyorum. Makaledeki örgü saç modelleriyle ilgili olarak daha fazla bilgi almak için saç galerisini inceleyeceğim.

 4. Eren Yıldız dedi ki:

  Saç örgüsü modelleri gerçekten çok güzel görünüyor. Özellikle boksör saç örgüsü ve yarı toplanmış saç örgü modelini denemek istiyorum. Yazıda diğer örgü modelleri hakkında da bilgi bulunması güzel olmuş. Yeni yıla girmeden denemek için sabırsızlanıyorum.

 5. Mustafa Erdem dedi ki:

  Saç örgüsü modelleri gerçekten harika görünüyor Özellikle boksör saç örgüsü ve yarı toplanmış saç örgüsü benim favorilerim. Hem günlük hayatta kullanabileceğim rahatlıkta hem de şık bir görünüm sağlıyorlar. İncelemek için sabırsızlanıyorum

BİR YORUM YAZ