Bakır Kızılı Diğer Adı ile Soğan Kabuğu Saç Renkleri 2016

  • 15 Haziran 2023
  • 24.803 kez görüntülendi.
Bakır Kızılı Diğer Adı ile Soğan Kabuğu Saç Renkleri 2016

Bakır kızılı diğer adı ile soğan kabuğu saç renkleri 2016, beyaz tenli kadınlara çok yakışan nadir saç renklerinden.

En fazla beyaz tenli hanımların seçtiği saç renklerinden bakır kızılı veyahut Soğan kabuğu diye adlandırılan saç rengi ile ilgili sırları yazımız da paylaşıyoruz.

Özellikle kadınların bildiği üzere soğan kabuğu daha çok turuncuya çalan ve kızıla benzer saç rengidir. Azar azar altın ışıltıları ile birlikte çok güzel bir görünümü vardır. Dışa dönük ilgi çekici bir saç rengi olan bu saç rengi beyaz bir tene sahip kadınlara göre süper bir saç rengidir.

Esmer tene sahip ve Buğday tenli hanımları daha soluk ve cansız gösterir. Bu ten renklerine sahip bir bayansanız bu saç rengine yanaşmayın diyoruz.

Ne kadar çkeici ve güzel bir saç rengi olsada kahverengi ve siyah saç rengi tonlarına göre saçımızdan biraz daha kolayca akar gider.  Takriben 4 haftadan sonra solmalar ile birlikte devam eder. Bu nedenle bu saç rengini seçtiyseniz. Saçlarımızın bakımını eksik etmemeli, bakım maskeleri ve kürlerini saçlarımıza ara ara uygulamalıyız. Özellikle boyamadan sonraki dönemlerde saçlarımızı yıkamada saçlarımızdaki boyayı koruyacak bir şampuan seçmeliyiz.

2016 yılı Bakır kızılı saç rengi tonları galerimizi sizler için derledik. Bakır kızılı soğan kabuğu saç rengi yanında aşağıdaki gelerimiz de zencefil kızılı saç rengi, bal kızılı saç rengi ve tarçın-bakır kızılı saç renklerinden de birer örnek verdik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ