Saçtaki Kızıllıkları Giderip Kumral Saç Boyası ile Boyama

  • 15 Haziran 2023
  • 46.946 kez görüntülendi.

Saçtaki Kızıllıkları Giderip Kumral Saç Boyası ile Boyama İşlemini Boya Numaraları Tavsiyeleri ile Uzman Görünüşünü Konumuzda Bu Sorunu Yaşayan Kadınlar için Anlatmaya Çalıştık.

Saçlarınızda boya var ve kızıl gibi bir görüntüde ve küllü kumral saç rengine saçlarınızı boyadınız ve facia saçlarınızda turunculuklar oluştu. Bunların üzerinden geçen iki ay neticesinde saç alt yapınızın kumral olduğu saçlarınıza Balyaj uygulaması yaptırmak istiyorsunuz. Böylece kızıllıklar dan kurtulmak ve saçlarınızı natürel bir kumral saç rengi görüntüsüne sokmak gibi bir amacınız var. Bu işlem için hangi renk boya kullanmalısınız, bu konuda bir bilgiye de sahip değilseniz, tek amacınız saçlarınızdaki kızılllıklar dan kurtulup natürel bir kumral. Bu yukarıda bahsettiğimiz problemi olan kadınlara özel işte size uzman kuaför cevabımız aşağıdaki gibidir.

Öncelikle uzman kuaför yanıtımızın da kişiden kişiye biraz farklılık gösterebileceği için uzman yorumunu biraz kendinize göre uygulamalısınız.

Eğer saçlarınız kızıllıklar var ise biz uzmanlar bu durumu küllü saç renkleri boyaları ile gidermeye çalışırız.

Örnek verecek olursak 6.1 veya 7.1 gibi boya numaraları ile söz konusu saçların üzerindeki kızıllıkları % 60 alacaktır.

Ama isterseniz ki saçlarım daki kızıllığı %100 olarak giderilsin.Saçlarınızdaki kızıllıkların tamamını yok mu etmek istiyorsunuz?

Saçlarınızın da doğal bir kumral renk olmasını istiyorsanız. Öncelikle saçlarımızı saç açıcı ile açmamız gereklidir ve sonrasında da kumral saç boyası ile kumral saç rengine boyama işlemi yapmalıyız.

Şu vereceğimiz yöntem ile saçlarınızdaki kızıllık nispeten giderilir. Mesela 6.1 saç boyası ile biraz Oksidanı bir kaba koyup karıştırıp, karışıma bir çay bardağı kadar çeşme suyu eklersek ve temiz yıkanmış, durulanmış ve kurumuş saçlara uygularsanız. Eksiksiz olarak tüm saça uygulayacağız.

Sonrasında on beş dakika kadar bekleyip saçlarımızı tekrardan yıkayıp durularsak saçlarınızdaki kızıllıkların büyük ölçüde azaldığını göreceğiz. Bu method da kızıllık problemlerinde kullanabileceğiniz bir faydalı bilgi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ