Bal Köpüğü Saç Rengi Kahverengi Göz Rengine Sahip ve Beyaz Tenli Kadınlara Yakışır mı?

  • 16 Haziran 2023
  • 13.288 kez görüntülendi.

Bal Köpüğü Saç Rengine ve Kahverengi Göz Rengine Sahip ve Beyaz Tenli Kadınlara Yakışır mı? Sorusuna Editör Yorumumuzu Bulabilirsiniz.

Ten renginiz beyaz ve gözlerinizin rengi kahverengi ve saçlarınızı meşhur 2016 da da moda saçlarından olan bal köpüğüne boyamak yakışacak mı?

Aşağıdaki konumuz da da bahsettiğimiz üzere beyaz tene sahip kadınlara hemen hemen tüm saç rengi tonları yakışmakta tabi ki bu saç renkleri içerisinde bal köpüğü de var. Bal köpüğü saç rengi genel olarak esmer hanımlara tavsiye edilen saç renklerindendir.

https://www.9sac.com/beyaz-tenli%CC%87-kiza-hangi-sac-rengi-yakisir/

Fakat esmerlere özellikle tavsiye edilen bu saçrenginin akıllara beyaz tenli hanımlara yakışmayacağı anlamına kesinlikle gelmemelidir. Bir başka örnek daha vermek gerekirse bakır kahverengi saç rengi esmer hanımlara çok güzel yakışıyor fakat beyaz tene sahip kadınlarada neredeyse bakır kahvenin tüm tonları süper yakışır.

Asıl problem esmer tene sahip kadınlara malesef beyaz tenli hanımlarda olduğu gibi her saç renk tonu yakışmıyor.

Beyaz tene sahip kadınların dikkat etmesi gereken saç rengi küllü saç renkleridir. Küllü saç renkleri beyaz tene sahip hanımları biraz solgun göstermekte. Size soğuk ve negatif bir enerji verir. Fakat bu negatif bilgilere rağmen küllü saç renkleride beyaz tene sahip hanımlara yakışır. Küllü saç renklerine saçlarınızı boyadıysanız dışarı çıkarken veya davetlere giderken pembe makyajınızı unutmamalısınız. Pembe tonlarda makyaj küllü saçların sizi solgun göstermesini ciddi bir şekilde önleyecektir ve güzelliğinize güzellik katacaktır. Bal köpüğü saç rengide size çok güzel bir şekilde yakışacaktır. Solgun gözükme durumu olursa yine bunu makyaj ile önüne geçebilirsiniz.

Aşırı beyaz tenliyseniz Bakır saç rengi tonlarını denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Çok güzel yakışıyor beyaz tenlere.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ