Kül Sarısı ve Küllü Kumral Saç Renkleri

  • 15 Haziran 2023
  • 49.425 kez görüntülendi.

Kül sarısı ve küllü kumral saç renklerini ve saç modellerini siz kadın takipçilerimiz için bu konumuzda derledik. 2016 yazında farklılık isteyen hanımlara göre seçkin saç renkleri.

Bu senenin favori moda saç renklerinden küllü saç renklerini tanıtmaya çalışacağız. Bayanların en çok sevdiği ve saçlarında kullandığı sarı saç renklerinin bir sürü tonu mevcuttur. 2016 yılında da favori olan bir saç rengi ise küllü sarı saç rengidir. Bu sene bayanların mutlaka saçlarında bir kez kullanmasını tavsiye ettiğimiz bir saç rengidir. Küllü kumral saç rengi tonu da kadınlar arasında oldukça favori olan havalı saç renklerinden. Küllü kumral saç rengi bir çok ten rengine sahip bayanlara güzel bir şekilde yakışmaktadır. Kendisinde değişiklik isteyen hanımlar için küllü sarı ve küllü kumral saç renklerini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Bütün saç renklerinde bulunduğu üzere küllü saç renklerininde kendi arasında değişik tonda renkleri vardır. Önemli olan tenimizin rengidir, ten rengimiz burda belirleyici rol oynar. Ten rengimizi dikkate almadan bu saç rengini boyadığımız zaman saç rengi size uymaz ise pekde hoş gözükmeyeceğiniz kesindir. Küllü kumral ve kül sarısı saç saç renklerini eğer gözlerimizde renk var ise mutlaka saçlarınızda kullanınız. Çünkü renkli gözlerde bu saç renkleri çok güzel bir görüntü oluşturmakta.

Saç renkleri hakkında genel bir bilgi verecek olursak; saç modelinizin de saçlarınızın rengi konusunda küçük de olsa bir etkisi mevcuttur. Uzun saça sahip katlı kesim saç modelleri bu saç renkleri ile çok daha iyi bir görüntü oluşturmaktadır. Saçlarını bu saç renklerine boyayacak kadınlara önerimiz kendi saç modellerine benzeyen bir modelde kullanılmış saç rengini karar vererek ve gerekli şartları oluşturarak saç rengini uygulamaya koyulabilirsiniz.

Kül sarısı saç rengi tonları genel olarak diğer saç renklerine göre daha kolay tutturulabilir bir yapıya sahiptir. Koyu saç rengi tonlardan veya sarı saç rengi tonlarından küllü saç renklerine geçiş yaptıysanız, Külü sarı saç rengini biraz renginizin açılması gibi gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu husus bal saç rengi tonlarında da vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevtap dedi ki:

    Bana açık renkler yakışıyor ten rengime ve yüz tipime ama açıcılar yoruyor bazen hafif yanıklara sebep oluyor saçlarım da saçlarımdaki bu hasarın keratinlerin eksilmesinden kaynaklandığını öğrendim hemen nasıl eksiklik giderilir araştırdım ve doğal keratin kullanmam gerektiğini buldum. Patentli kertinden aldım ve saçlarımda yıpranma ve yanıklardan eser yok sanki hiç boyatmamışım gibi sağlıklı ve doğal görünüyor.

BİR YORUM YAZ