Kül Sarısı ve Küllü Kumral Saç Renkleri

 • 15 Haziran 2023
 • 49.425 kez görüntülendi.

Kül sarısı ve küllü kumral saç renklerini ve saç modellerini siz kadın takipçilerimiz için bu konumuzda derledik. 2016 yazında farklılık isteyen hanımlara göre seçkin saç renkleri.

Bu senenin favori moda saç renklerinden küllü saç renklerini tanıtmaya çalışacağız. Bayanların en çok sevdiği ve saçlarında kullandığı sarı saç renklerinin bir sürü tonu mevcuttur. 2016 yılında da favori olan bir saç rengi ise küllü sarı saç rengidir. Bu sene bayanların mutlaka saçlarında bir kez kullanmasını tavsiye ettiğimiz bir saç rengidir. Küllü kumral saç rengi tonu da kadınlar arasında oldukça favori olan havalı saç renklerinden. Küllü kumral saç rengi bir çok ten rengine sahip bayanlara güzel bir şekilde yakışmaktadır. Kendisinde değişiklik isteyen hanımlar için küllü sarı ve küllü kumral saç renklerini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Bütün saç renklerinde bulunduğu üzere küllü saç renklerininde kendi arasında değişik tonda renkleri vardır. Önemli olan tenimizin rengidir, ten rengimiz burda belirleyici rol oynar. Ten rengimizi dikkate almadan bu saç rengini boyadığımız zaman saç rengi size uymaz ise pekde hoş gözükmeyeceğiniz kesindir. Küllü kumral ve kül sarısı saç saç renklerini eğer gözlerimizde renk var ise mutlaka saçlarınızda kullanınız. Çünkü renkli gözlerde bu saç renkleri çok güzel bir görüntü oluşturmakta.

Saç renkleri hakkında genel bir bilgi verecek olursak; saç modelinizin de saçlarınızın rengi konusunda küçük de olsa bir etkisi mevcuttur. Uzun saça sahip katlı kesim saç modelleri bu saç renkleri ile çok daha iyi bir görüntü oluşturmaktadır. Saçlarını bu saç renklerine boyayacak kadınlara önerimiz kendi saç modellerine benzeyen bir modelde kullanılmış saç rengini karar vererek ve gerekli şartları oluşturarak saç rengini uygulamaya koyulabilirsiniz.

Kül sarısı saç rengi tonları genel olarak diğer saç renklerine göre daha kolay tutturulabilir bir yapıya sahiptir. Koyu saç rengi tonlardan veya sarı saç rengi tonlarından küllü saç renklerine geçiş yaptıysanız, Külü sarı saç rengini biraz renginizin açılması gibi gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu husus bal saç rengi tonlarında da vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Sevtap dedi ki:

  Bana açık renkler yakışıyor ten rengime ve yüz tipime ama açıcılar yoruyor bazen hafif yanıklara sebep oluyor saçlarım da saçlarımdaki bu hasarın keratinlerin eksilmesinden kaynaklandığını öğrendim hemen nasıl eksiklik giderilir araştırdım ve doğal keratin kullanmam gerektiğini buldum. Patentli kertinden aldım ve saçlarımda yıpranma ve yanıklardan eser yok sanki hiç boyatmamışım gibi sağlıklı ve doğal görünüyor.

 2. Nil Güneş dedi ki:

  Bu saç renkleri gerçekten çok güzel görünüyor. Kendi saç rengimi değiştirmeyi düşünüyordum ve küllü kumral veya kül sarısı gibi bir renk denemek istiyorum. Gözlerimde renk olduğu için bu renklerin daha güzel duracağını düşünüyorum. Saç modellerine benzeyen bir kesimle birlikte bu renklere sahip olmak harika olur. Bu makaledeki resimler de çok ilham verici. Hayatıma bir değişiklik katmak için küllü saç renklerini denemeye karar verdim.

 3. Muhammet Su dedi ki:

  Bu makalede, küllü sarı ve küllü kumral saç renkleri hakkında bilgi verilmiş. Saç renginin ten rengiyle uyumlu olması önemli olduğu vurgulanmış. Ayrıca, saç modelinin de saç rengiyle uyumlu olması gerektiği belirtilmiş. 2016 yılında bu saç renklerinin popüler olduğu ve renkli gözlü insanlarda güzel bir görüntü oluşturduğu ifade edilmiş. Makaledeki bilgileri dikkate alarak saç rengini seçmenin önemli olduğunu söyleyebilirim.

 4. Can Ay dedi ki:

  Bu saç renkleri gerçekten çok modern ve şık görünüyor. Özellikle koyu tenli kadınlara yakışacağına inanıyorum. Denemek istediğim bir renk olduğunu söyleyebilirim.

 5. Serdar Atalay dedi ki:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renkleri gerçekten harika görünüyor. Özellikle gözlerde renk varsa bu saç renkleri ile çok güzel bir uyum oluşturuyor. Katlı kesim saç modelleriyle birleştirildiğinde de muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor. Kesinlikle denemeye değer

 6. Esila Güneş dedi ki:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renkleri gerçekten çok hoş duruyor. Bu renkleri denemeyi düşünüyorum. Saç uzunluğum için katlı kesimlerin daha iyi olacağına katılıyorum. İçerikteki saç modelleri de çok güzel görünüyor. Benim de rengi açık gözlerim var, bu yüzden bu renklerin bana da yakışacağını düşünüyorum. Makalede verilen önerilere uyarak dikkate alacağım. Teşekkür ederim

 7. Seray Güçlü dedi ki:

  Bu makalede küllü saç renkleri hakkında bilgiler veriliyor. Farklılık arayan kadınlar için önerilen saç renkleri olduğunu belirtiyor. Kendi saç modelimize uygun bir renk seçmemiz gerektiğini vurguluyor. Özellikle renkli gözlere sahip olanların bu saç renklerini daha güzel taşıyacağını anlatıyor. Ayrıca saç modelleriyle uyumlu bir renk seçmemiz gerektiğini ve kül sarısı saç renginin diğer saç renklerine göre daha kolay elde edilebildiğini anlatıyor.

  Bu makaleyle ilgili benim yorumum şu olabilir:
  Makalede küllü saç renkleriyle ilgili birçok faydalı bilgi bulunuyor. Özellikle renkli gözlerle bu saç renklerinin ne kadar güzel bir uyum sağladığını öğrendim. Kendi saç rengim ve saç modelimle uyumlu bir küllü saç rengi seçmeyi düşünüyorum. Makaledeki fotoğraflar da gerçekten ilginç ve güzel saç renkleri örnekleri sunuyor.

 8. Beyza Akar dedi ki:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renkleri gerçekten harika görünüyor. Bu renklerin saç modelleriyle birleştiği zaman çok güzel bir uyum oluşuyor. Ben de bu renkleri denemeyi düşünüyorum. Teşekkürler

 9. Ömer Ağaç dedi ki:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renklerini denediğimde gerçekten çok hoş göründüm. Ten rengime ve göz rengime uyum sağladığı için kendimi daha güzel hissettim. Saç modelimle de uyumlu bir kombin oluşturduğumu düşünüyorum. Özellikle uzun, katlı kesim saçlarla çok iyi bir görüntü yakalanabiliyor. 2016 yazında moda olan bu renkleri denemek isteyen herkese tavsiye ederim.

 10. Oğuzhan Arslan dedi ki:

  Bu saç renkleri gerçekten çok güzel görünüyor. Ben de kül sarısı ve küllü kumral saç renklerini denemeyi düşünüyorum. Kesinlikle farklılık yaratır ve havalı bir görüntü oluşturur. Uzun katlı saç modelleri ile kombinlemek de harika bir fikir. Eğer uygun bir saç modeli bulabilirsem, bu saç renklerini denemek için sabırsızlanıyorum.

BİR YORUM YAZ