Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun

 • 04 Eylül 2016
 • 11.490 kez görüntülendi.
Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun

Balık Yağı ile Saç Bakımı ve Saça Faydaları, Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun. 3 hafta düzenli kullanımdan sonra saçlarınızı görün.

Balık yağının genel olarak özellikle cilde olan faydası bilinir. Lakin Balık yağları çeştileri aynı zamanda saçlara da büyük faydası vardır. Balık yağını nasıl saç bakımında kullanabileceğinizi ve evde yapılabilir maske tariflerinin 9saç olarak sitemizde yayınlıyoruz.

Balık Yağlarının Saçlarımıza Faydası Nelerdir;

 1. Balık yağı saçlarımıza etki ederek güzel bir şekilde uzamasını sağlar. Saç diplerimize direk olarak etki eden bir yapısı vardır. Saçlarımızın hızlı bir şekilde uzamasına olanak verir.
 2. Saçlarımıza natürel bir parlaklık katar. Canlı ve ışıl ışıl saçlar için balık yağı kullanmak güzel bir alternatiftir.
 3. Saçlarımızın mukavemetini dayanımını arttırır. Saç kırıklarını önler. Tekrar kırılmaya karşı daha güçlü hale getirir.
 4. Saçlarımızın yapısını bozacak tehlikeli etken maddelerden korur.
 5. Saçlarımızın incelmesini önler. Özellikle Boya ile yıpranmış saçları tekrar eski güçlü haline getirir.
 6. Herkezin bilgiği gibi balık yağı muhtevasında bulunan ve vucüdumuzun direk olarak üretemediği omega 3 yağ asitleri saçlarımızın en diplerine nüfüz ederek saçlarımızı nemli tutmaya fayda sağlar.
 7. Saçlarımızın mat görünümünü giderir ve saçlardaki canlılığın uzunca bir süre kalmasını sağlar. Saçlarımızda gözle görülür bir parlaklık verir.
 8. Yıpranan saçlarımızın tekrar eski güçlü haline getirmede birebirdir.
 9. İçeriğindeki Omega 3 saçların tamir edilmesinde direk rol oynar. Saç diplerimizin ihtiyaç duyduğu yağı temin eder.
 10. Saçlarınızdaki kan dolaşım hızını iyi yönde arttırır. Saçlardaki kan dolaşımının artması saça gelen %90 kötü etkenleri ortadan kaldırır.

Balık Yağı ve Saç Maskesi

Gerekli malzemeler;

2-3 Adet Balık yağı Kapsül Şeklinde Olacak.

½ Yarım su Bardağı Doğal zeytin Yağı

Hazırlanmas ve Saçlarımıza uygulaması;

Zeytinyağı ve Balık Yağını Cam bir kasede güzelce katırıştırıyoruz ve sonrasında saçlarımıza iyi bir şekilde sürüyoruz saçlarımızın her yerine denk miktarda sürmeye özen gösterin. Saçlarımıza karışımı sürdükten sonra 30 dakika yarım saat kadar bekleme moduna geçiyoruz ve sonrasında ılık su ile güzelce yıkıyoruz. Bu saç maskesini haftada bir kere veyahut on günde bir defa olmak üzere düzenli olarak yaptığınız sağlıklı parlak ve hacimli saçlarınız olacaktır.

 

Bu gönderiye oy verin!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ