Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun

 • 13 Ağustos 2023
 • 11.513 kez görüntülendi.
Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun

Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun

Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun | Balık Yağı ile Saç Bakımı ve Saça Faydaları, Balık Yağı ile Doğal, Parlak ve Sağlıklı Saçlara Kavuşun. 3 hafta düzenli kullanımdan sonra saçlarınızı görün.

Balık yağının genel olarak özellikle cilde olan faydası bilinir. Lakin Balık yağları çeşitleri aynı zamanda saçlara da büyük faydası vardır. Balık yağını nasıl saç bakımında kullanabileceğinizi ve evde yapılabilir maske tariflerinin 9saç olarak sitemizde yayınlıyoruz.

Balık Yağlarının Saçlarımıza Faydası Nelerdir;

 1. Balık yağı saçlarımıza etki ederek güzel bir şekilde uzamasını sağlar. Saç diplerimize direk olarak etki eden bir yapısı vardır. Saçlarımızın hızlı bir şekilde uzamasına olanak verir.
 2. Saçlarımıza natürel bir parlaklık katar. Canlı ve ışıl ışıl saçlar için balık yağı kullanmak güzel bir alternatiftir.
 3. Saçlarımızın mukavemetini dayanımını arttırır. Saç kırıklarını önler. Tekrar kırılmaya karşı daha güçlü hale getirir.
 4. Saçlarımızın yapısını bozacak tehlikeli etken maddelerden korur.
 5. Saçlarımızın incelmesini önler. Özellikle Boya ile yıpranmış saçları tekrar eski güçlü haline getirir.
 6. Herkesin bildiği gibi balık yağı muhtevasında bulunan ve vücudumuzun direk olarak üretemediği omega 3 yağ asitleri saçlarımızın en diplerine nüfuz ederek saçlarımızı nemli tutmaya fayda sağlar.
 7. Saçlarımızın mat görünümünü giderir ve saçlardaki canlılığın uzunca bir süre kalmasını sağlar. Saçlarımızda gözle görülür bir parlaklık verir.
 8. Yıpranan saçlarımızın tekrar eski güçlü haline getirmede birebirdir.
 9. İçeriğindeki Omega 3 saçların tamir edilmesinde direk rol oynar. Saç diplerimizin ihtiyaç duyduğu yağı temin eder.
 10. Saçlarınızdaki kan dolaşım hızını iyi yönde arttırır. Saçlardaki kan dolaşımının artması saça gelen %90 kötü etkenleri ortadan kaldırır.

Balık Yağı ve Saç Maskesi

Gerekli malzemeler;

2-3 Adet Balık yağı Kapsül Şeklinde Olacak.

½ Yarım su Bardağı Doğal zeytin Yağı

Hazırlanması ve Saçlarımıza uygulaması;

Zeytinyağı ve Balık Yağını Cam bir kasede güzelce karıştırıyoruz ve sonrasında saçlarımıza iyi bir şekilde sürüyoruz saçlarımızın her yerine denk miktarda sürmeye özen gösterin. Saçlarımıza karışımı sürdükten sonra 30 dakika yarım saat kadar bekliyoruz  ve sonrasında ılık su ile güzelce yıkıyoruz. Bu saç maskesini haftada bir kere veyahut on günde bir defa olmak üzere düzenli olarak yaptığınız sağlıklı parlak ve hacimli saçlarınız olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ